Lekáreň Ciprián

Ludvíka Svobodu 2689/74, 058 01 Poprad

Brufen tbl flm 30

brufen

Ideálna pomoc pri miernej až stredne silnej bolesti (bolesť hlavy, chrbta, zubov, menštruačná bolesť, bolesť pri poranení mäkkých tkanív ako je pomliaždenie alebo vyvrtnutie, bolesť pri nachladení bolesť svalov a kĺbov pri chrípke a bolesť po malých operačných výkonoch). Brufen 400 tiež zmierňuje zápal a znižuje teplotu pri horúčkovitých stavoch. 

2,90 €

ACC long tbl eff 10

acc

Liečivo acetylcysteín rozpúšťa hlien, a tak podporuje vykašliavanie. Používa sa na liečbu všetkých ochorení dýchacích ciest, ktoré sú sprevádzané intenzívnou tvorbou hustého hlienu (chrípka, zápaly priedušnice, akútna i chronická bronchitída, priedušková astma …). 

Dávkovanie: obvykle sa užíva 1xdenne jedna tableta, po jedle.

4,90 €

Dorithricin tbl

dorithricin

Pastilky proti zápalu a bolesti hrdla obsahujú tri liečivá:

– tyrotricín je antibiotikum vhodné na miestne použitie

benzalkóniumchlorid je antiseptikum, ktoré ničí baktérie a kvasinky.

benzokaín je zložka, ktorá mierni bolesť.

6,00 €

Arko DEFENSES Adult

arko-defenses-adult

Výživový doplnok obsahujúci baktérie mliečneho kvasenia, betaglukán, kolostrum, zinok, selén a vitamín D3. Vitamín D3, zinok a selén prispievajú k správnemu fungovaniu imunitného systému.

Dávkovanie: 7 pitných dávok na intenzívny 7-dňový program na posilnenie imunity.

10,90 €

Olynth HA 0,1%

olynth-ha-0-1

Xylometazolín vyvoláva stiahnutie ciev, čím znižuje opuch sliznice a uľahčuje dýchanie cez nos. Kyselina hyalurónová chráni a zvlhčuje sliznicu nosa.

Liek je určený na zníženie opuchu sliznice nosa pri akútnej nádche, pri nadmernej tvorbe hlienu spôsobenej vazomotorickou nádchou a pri alergickej nádche. 

Dostupný aj vo forme určenej pre deti do 6 rokov

4,35 €

Vibovit želé 50ks

vibovit-zoo-gummies

Výživový doplnok obsahujúci vitamíny a minerálne látky je odporúčaný hlavne všetkým aktívnym deťom, ktorých pravidelná fyzická záťaž zvyšuje požiadavky na príjem vitamínov a minerálnych látok. Vitamín A, C, D, B12, selén a zinok prispievajú k správnemu fungovaniu imunitného systému, vitamín D a zinok prispievajú k udržaniu zdravých kostí, niacín a biotín prispievajú k správnemu fungovaniu nervového systému.

6,50 €

Ďalšia výhodná ponuka tu.

Aktuálne z Družstva lekární

Novinky

SVETOVÝ DEŇ DIABETU – 14. NOVEMBER

Vedeli ste, že 14. november je svetový deň DIABETU?  Nie? Prečo práve v tento deň?   Presne 14. novembra 1891 sa narodil kanadský fyziológ Frederick […]

Mýty a fakty o …. CHRÍPKE A PRECHLADNUTÍ

“Najlepším liekom na chrípku a prechladnutie sú antibiotiká.” Omyl. Choroby z prechladnutia i chrípku spôsobujú vírusy. V prvom prípade sú pôvodcom rôzne typy rinovírusov, adenovírus, […]

Mýty a fakty o NÁDCHE

“Nádcha nie je ochorenie.” OMYL I keď je nádcha častým sprievodným javom niektorých, najmä infekčných ochorení, ide o samostatné ochorenie. Nádcha alebo odborne rinitída (z […]

Aktuálna akcia 2023

Akcia 1

Aktuálna akcia 2023

Aktuálne akcie akcie najdte na https://ilekaren.sk

Akcia 2

Osvetová kampaň 13.11. – 24.11.2023

ODBORNÉ DIAPORADENSTVO V LEKÁRŇACH Osvetová kampaň 13.11. – 24.11.2023 viac informácií na https://tradicnalekaren.sk/diabetes/

Akcia 3

Svetový deň diabetu

Svetový deň diabetu 14. November viac informácií na https://tradicnalekaren.sk/diabetes/

Späť na začiatok stránky