Lekáreň Ciprián

Ludvíka Svobodu 2689/74, 058 01 Poprad

Poznáte Váš kód zdravého života?

24. september 2015

letak

Mesiac september je už tradične Mesiacom O Srdcových Témach. Jeho vrcholom je Deň srdca – 25. september, kedy budú po celom Slovensku prebiehať  mnohé osvetové akcie zamerané na prevenciu srdcovo-cievnych ochorení.

Ak tento termín nestihnete, nevadí, v celom svete sa World Heart Day pripomína 29. septembra, takže stačí zájsť do susednej ČR a podobné osvetové aktivity si užiť u nich.

Alebo máme pre Vás to najlepšie riešenie – v našej lekárni nepoznáme deň, ani mesiac srdca, my sa o Vás (a nielen v tomto smere) postaráme po celý rok!

Poznáte Kód zdravého života? A ako ste na tom Vy? Kedykoľvek sa o tom môžete presvedčiť. Bezplatne* Vám zmeriame Váš krvný tlak i hladiny cukru, cholesterolu a tukov v krvi, stanovíme BMI a vôbec poradíme, čo a ako robiť tak, aby bolo Vaše srdce a vlastne aj Vy vôbec boli zdraví.

A prečo to robíme? Pretože podľa nás je prvoradým poslaním lekárne liečiť, nie obchodovať. A PRÁVE PRETO BY STE MALI OČAKÁVAŤ A AJ DOSTAŤ TAKÉTO SLUŽBY V KAŽDEJ SKUTOČNEJ, DOBREJ LEKÁRNI.

Veríme, že starostlivosť o zdravie (nielen) Vášho srdca je pre Vás dôležitá a preto využijete túto možnosť a vyhľadáte nás. Tešíme sa na Vás!

 

*bezplatné merania prebiehajú v rámci projektu Karta zdravia, pre jej držiteľov. Viac o meraniach v našej lekárni aj tu.

Share on Google+Share on Facebook
← Späť na zoznam noviniek
Aktuálne z Družstva lekární

Novinky

SVETOVÝ DEŇ DIABETU – 14. NOVEMBER

Vedeli ste, že 14. november je svetový deň DIABETU?  Nie? Prečo práve v tento deň?   Presne 14. novembra 1891 sa narodil kanadský fyziológ Frederick […]

Mýty a fakty o …. CHRÍPKE A PRECHLADNUTÍ

“Najlepším liekom na chrípku a prechladnutie sú antibiotiká.” Omyl. Choroby z prechladnutia i chrípku spôsobujú vírusy. V prvom prípade sú pôvodcom rôzne typy rinovírusov, adenovírus, […]

Mýty a fakty o NÁDCHE

“Nádcha nie je ochorenie.” OMYL I keď je nádcha častým sprievodným javom niektorých, najmä infekčných ochorení, ide o samostatné ochorenie. Nádcha alebo odborne rinitída (z […]

Aktuálna akcia 2023

Akcia 1

Aktuálna akcia 2023

Aktuálne akcie akcie najdte na https://ilekaren.sk

Akcia 2

Osvetová kampaň 13.11. – 24.11.2023

ODBORNÉ DIAPORADENSTVO V LEKÁRŇACH Osvetová kampaň 13.11. – 24.11.2023 viac informácií na https://tradicnalekaren.sk/diabetes/

Akcia 3

Svetový deň diabetu

Svetový deň diabetu 14. November viac informácií na https://tradicnalekaren.sk/diabetes/

Späť na začiatok stránky